Marka Osobista?

Personal Branding Star, to budowanie marki osobistej z wykorzystaniem mechanizmów marketingu, reklamy i PR do autentycznej, skutecznej promocji jednostki. Niektórzy uważają, że nie każdy jest marką, niektórzy uważają, że budowanie marki nie ma sensu.

Ja uważam, że czy chcesz, czy nie chcesz, to i tak masz i budujesz swoją markę osobistą, już od najmłodszych lat wiemy do kogo pójść, żeby się dobrze bawić, kto jest łobuzowaty, kto pomoże w pracy domowej, a kto nakabluje do pani nauczycielki ;)

Moją misją jest sprawić, żebyś mógł błyszczeć! Żeby Twoje oczy świeciły z ekscytacji i radości, żebyś mógł z energią i zaangażowaniem wnosić olbrzymią wartość na rynek. Gdybyś mógł osiągnąć spektakularny sukces, osiągnąć wszystkie cele, to jak by to poprawiło jakość życia innych ludzi?

Czy chcesz zbudować swoją mocną markę osobistą?

Personal Branding i Klienci Michała Zwierza

Zwolnij na chwilę. Pomyśl. Kto Twoim zdaniem ma dobrze zbudowaną markę osobistą? A teraz przyjrzyj się wspaniałym osobom poniżej i powiedz, czy rozpoznajesz kogoś? Wszyscy ci ludzie zdecydowali stać się liderami, gwiazdami, silnymi markami osobistymi. Część z nich korzysta z programu Personal Brand Management, część z nich ukończyło prowadzone przeze mnie szkolenie on-line. Część z nich buduje rozpoznawalność globalną, a część dopiero wznosi się na rynku i za chwilę będzie o nich głośno. Jestem wdzięczny, dumny i szczęśliwy, kiedy mogę obserwować spekatakularne sukcesy moich klientów! Chcesz dołączyć do grona moich klientów i skorzystać z mojej perspektywy i sposobu myślenia?

Jak możesz zacząć już teraz pracować nad swoją marką osobistą?

  1. Możesz zapoznać się z bezpłatnymi materiałami dostępnymi na kanale Youtube. Możesz przeczytać artykuły na InnPoland, możesz też przejrzeć artykuły tutaj na blogu.
  2. Możemy spotkać się na prowadzonym na żywo szkoleniu on-line, gdzie i kiedy będzie następne szkolenie dowies się wchodząc na stronę live. Lub na żywo na jednej z konferencji, czy szkoleniu, informacje znajdziesz na moim fanpage‘u.
  3. Możemy też rozpocząć pracę indywidualną, dopasowaną w 100% do Twoich potrzeb, gdzie dostaniesz moją skoncentrowaną uwagę i razem przejdziemy przez najtrudniejsze momenty Twojego wzrostu. Żeby już teraz rozpocząć taką współpracę, zamów usługę Personal Brand Management.

Jeśli nie masz jeszcze pewności, która z tych opcji współpracy będzie dla Ciebie najlepsza, to wypełnij krótką ankietę, która pomoże mi lepiej zrozumieć Twoją sytuację i dobrać najlepsze rozwiązania.

Kim jest Michał Zwierz?
Ekspert Business & Personal Branding

Stworzył kampanie kreatywne dla firm z listy Fortune 500 takich jak Samsung, L’Oreal, czy Holiday Inn. Pomógł ponad 150 osobom ze świata biznesu, rozwoju osobistego i sportu, zbudować marki osobiste i stać się gwiazdami na swoim rynku. Mówca, trener, strateg, kreator, występował na europejskich scenach i salach uczelni wyższych. Stworzył jedną z największych społeczności rozwoju osobistego. Mówi, że jest tutaj po to, żeby odkrywać nowe gwiazdy, żeby „biznesy i ludzie zaczęli błyszczeć”. Szczęśliwy ojciec, wdzięczny mąż i pokorny student sztuki dobrego życia.

Wszystkie zdjęcia, wizerunki osób, produkty, loga, marki i znaki graficzne użyte na tej stronie należą do ich właścicieli i operatorów stron internetowych i ich spółek zarządzających, a ich użycie tutaj ma charakter informacyjny i edukacyjny. Wszystkie pokazane powyżej osoby korzystały lub regularnie korzystają z płatnych usług, szkoleń, konsultacji Michała Zwierza i podmiotów od niego zależnych. Kolejność przedstawienia ma charakter losowy.

PODAJ SWOJE IMIĘ I EMAIL

 

i weź bezpłatną lekcję w polskiej edycji kursu "Twoja Mocna Marka Osobista"

 

Sukces!