Marka Osobista?

Personal Branding Star, to budowanie marki osobistej z wykorzystaniem mechanizmów marketingu, reklamy i PR do autentycznej, skutecznej promocji Ciebie!

Moją misją jest sprawić, żebyś mógł błyszczeć! Wierzę, że możesz obudzić w sobie gwiazdę! Twoje oczy mogą świecić z ekscytacji i radości. Możesz z energią i zaangażowaniem wnosić olbrzymią wartość na rynek. Wyobraź sobie, jakie by to było uczucie? Chcesz zbudować swoją mocną markę osobistą?

Personal Branding – mocne marki osobiste

Zwolnij na chwilę. Pomyśl. Kto Twoim zdaniem ma dobrze zbudowaną markę osobistą? A teraz przyjrzyj się wspaniałym osobom poniżej i powiedz, czy rozpoznajesz kogoś? Wszyscy ci ludzie zdecydowali stać się liderami, gwiazdami, silnymi markami osobistymi. Część z nich korzysta z programu Personal Brand Management, część z nich ukończyło prowadzone przeze mnie szkolenie on-line. Część z nich buduje rozpoznawalność globalną, a część dopiero wznosi się na rynku i za chwilę będzie o nich głośno. Jestem wdzięczny, dumny i szczęśliwy, kiedy mogę obserwować spektakularne sukcesy moich klientów! Chcesz dołączyć do grona moich klientów i skorzystać z mojej perspektywy i sposobu myślenia?

Jak możesz zacząć już teraz pracować nad swoją marką osobistą?

  1. Możesz zapoznać się z bezpłatnymi materiałami dostępnymi na kanale Youtube. Możesz przeczytać artykuły na InnPoland, możesz też przejrzeć artykuły tutaj na blogu. Na moim fanpage‘u znajdziesz cenne informacje, filmy i artykuły na temat budowania marki osobistej.
  2. Możesz skorzystać z kompletnego kursu budowania marki osobistej. Ten kurs to najlepszy punkt startu. Zawarłem w nim wszystkie niezbędne informacje na temat jak zacząć, jak skalować i jak monetyzować swoją markę osobistą. Dołącz do kursu on-line: Twoja Mocna Marka Osobista.
  3. Możemy też rozpocząć pracę indywidualną, dopasowaną w 100% do Twoich potrzeb, gdzie dostaniesz moją skoncentrowaną uwagę i razem przejdziemy przez najtrudniejsze momenty Twojego wzrostu. Wypełnij krótką ankietę, która pomoże mi lepiej zrozumieć Twoją sytuację i dobrać najlepsze rozwiązania.

Kim jest Michał Zwierz?
Ekspert Business & Personal Branding

Stworzył kampanie kreatywne dla firm z listy Fortune 500 takich jak Samsung, L’Oreal, czy Holiday Inn. Pomógł ponad 150 osobom ze świata biznesu, rozwoju osobistego i sportu, zbudować marki osobiste i stać się gwiazdami na swoim rynku. Mówca, trener, strateg, kreator, występował na europejskich scenach i salach uczelni wyższych. Stworzył jedną z największych społeczności rozwoju osobistego. Mówi, że jest tutaj po to, żeby odkrywać nowe gwiazdy, żeby „biznesy i ludzie zaczęli błyszczeć”. Szczęśliwy ojciec, wdzięczny mąż i pokorny student sztuki dobrego życia.

jak chcesz zbudować swoją MARKĘ OSOBISTĄ?

Samodzielnie, on-line

Jeśli chcesz zacząć już teraz, samodzielnie rozwinąć swoją wiedzę i zacząć budować swoją markę osobistą, to skorzystaj z kompletnego kursu “Twoja Mocna Marka Osobista

praca indywidualna 1:1

Zapraszam Cię do wspólnej pracy, pozwól mi podzielić się z Tobą moim doświadczeniem, wiedzą i punktem widzenia. To będzie intensywna, wydajna, skoncentrowana praca nad Twoją marką osobistą!

Wszystkie zdjęcia, wizerunki osób, produkty, loga, marki i znaki graficzne użyte na tej stronie należą do ich właścicieli i operatorów stron internetowych i ich spółek zarządzających, a ich użycie tutaj ma charakter informacyjny i edukacyjny. Wszystkie pokazane powyżej osoby korzystały lub regularnie korzystają z płatnych usług, szkoleń, konsultacji Michała Zwierza i podmiotów od niego zależnych. Kolejność przedstawienia ma charakter losowy.

PODAJ SWOJE IMIĘ I EMAIL

 

i weź bezpłatną lekcję w polskiej edycji kursu "Twoja Mocna Marka Osobista"

 

Sukces!

Na który adres wysłać eBooka?

Ten adres będzie użyty wyłącznie do komunikacji między mną, a Tobą.

RODO - potrzebna Twoja zgoda:

Sukces! :)