fbpx

Wszystko jest na najlepszej drodze! :D

Przeczytaj uważnie kroki poniżej!

1. Potwierdź e-mail i…

Odbierz bezpłatny 3 dniowy kurs! Wysłaliśmy do Ciebie maila z adresu team@personalbrandingstar.pl, potwierdź proszę swój adres e-mail, a już jutro otrzymasz pierwszą z 3 wiadomości z najważniejszymi informacjami dotyczącymi budowania mocnej marki osobistej.

2. Napisz do mnie

na messenger! A ja z radością dodam Cię do moich kontaktów. Na messenger komunikuję się właściwie wyłącznie w języku angielskim ale jeśli napiszesz do mnie po Polsku, to ja osobiście albo mój zespół na pewno Ci pomożemy.

3. Pobierz e-booka

Poniżej znajdziesz przycisk do natychmiastowego pobrania e-booka w wersji .pdf, .epub i .mobi. Czyli możesz go sobie przeczytać na komputerze, telefonie lub na swoim ulubionym czytniku książek.

Personal Branding, Marka Osobista dla liderów biznesu

Personal Branding, Marka Osobista dla liderów biznesu

Jeśli jesteś właścicielem biznesu, lub liderem zespołu w większej firmie, to warto, żebyś świadomie budował swoją mocną markę osobistą. Dlaczego? Ludzie lubią budować relacje z ludźmi (nie z firmami). Tak samo Twoi potencjalni klienci, partnerzy i podwykonawcy....

czytaj dalej
Personal Branding, Marka Osobista dotyczy tego, kim jesteś

Personal Branding, Marka Osobista dotyczy tego, kim jesteś

Marka Osobista to nie to, jak chcesz tworzyć lub budować siebie. Jeśli próbujesz zbudować swój wizerunek, używasz ogromnych ilości energii, aby utrzymać ten obraz, a ludzie są inteligentni i wrażliwi, więc poczują, że „coś tu nie gra”. Wszystko, czego potrzebujesz, to...

czytaj dalej

PODAJ SWOJE IMIĘ I EMAIL

 

i weź bezpłatną lekcję w polskiej edycji kursu "Twoja Mocna Marka Osobista"

 

Sukces!

Na który adres wysłać eBooka?

Ten adres będzie użyty wyłącznie do komunikacji między mną, a Tobą.

RODO - potrzebna Twoja zgoda:

Sukces! :)