O jakim biznesie, karierze i stylu
życia myślisz, kiedy mówisz
„MÓJ SUKCES”?

Jedna wspólna cecha sukcesu

Akademia Mocnych Marek
to kuźnia liderów rynku!

Jeśli budujesz swój biznes i dbasz o swój autorytet, pracujesz z ludźmi, lub chcesz mieć wpływ i zwiększać zasięgi jako influencer, to warto zadać sobie tych kilka pytań:

  1. Kto jest Twoim zdaniem największym liderem na Twoim rynku?
  2. Kto jest Twoim największym autorytetem?
  3. Kto jest Twoją inspiracją?

Wiesz, że niezależnie od tego, kogo wskazałeś, to łączy ich jedna wspólna cecha?

To są Mocne Marki! Jeśli to jest firma, to ma zbudowany piękny, silny brand. Jeśli jest to osoba, to jest influencerem, czyli silną marką osobistą, personal brand’em.

Jak oni to zrobili?

Cześć! Jestem Michał Zwierz i od 17 lat pomagam dużym i pięknym firmom tworzyć koncepcje kreatywne, strategie i kampanie reklamowe. Pracowałem dla takich firm jak L’Oreal, Samsung, Peugeot. Od ponad 3 lat skupiam się na największej na tym rynku dźwigni – na budowaniu marki.

Jeśli pomyślisz sobie o tym, kto jest obecnie liderem na rynku rozwoju osobistego, kto jest najlepszym biznesowym coachem i strategiem, kto ma najsilniejszą markę w świecie tańca, to jest bardzo duża szansa, że myślisz o moich klientach ;) Czasem możesz mnie posłuchać na najlepszych Polskich uczelniach ale chciałem powiedzieć Ci o czymś dużo ważniejszym. Czy chciałbyś skorzystać z mojej wiedzy i doświadczenia?

Od 2016 roku prowadzę aktywne grupy zwane Akademią Mocnych Marek (M&M’sy ;) W kolejnych edycjach AMM gościłem już ponad 150 osób z różnych branż i zawodów, od coachów, trenerów, przez przedsiębiorców i inwestorów, po wolne zawody i managerów dużych firm. Już w tak krótkim czasie obserwuję wzrost pięknych, świecących gwiazd, tworzenie się nowych liderów na rynku :) Pytanie, w jakiej branży Ty chcesz zbudować swoją Mocną Markę?

Konketna JAZDA bez trzymanki, po której wiesz, że nic nie będzie już takie samo! I nie ma żadnego obijania się – masa pracy własnej, masa zadań do przemyślenia, restartów, odgrzebania zakopanych emocji. Energia Michała x MOC wszystkich uczestników szkolenia – to petarda! Warto zarezerwować sobie czas na to szkolenie i dobrz się skupić, wyniki zakoczą Cię na pewno! Super szkolenie i doskonałe zrywanie z komforcikiem samozadowolenia, że już wszystko wiesz. Michał zaraża energią i radością.

Justyna Laska-Pietrzyńska

Jak kilka razy powtarzał Michał – marki po prostu działają. Nie ma innej drogi do zbudowania swojej pozycji.
Do mnie Akademia Mocnej Marki trafiła w najlepszym momencie. W wakacje miałam zaplanowany czas na przygotowanie jak największej ilości wartościowych treści. Dzięki kursowi wiem jak to wszystko poukładać, żeby ostateczny rezultat pozytywnie mnie zaskoczył.

Justyna Kopeć

CZY KOJARZYSZ TEN STAN?

Pierwszym i najważniejszym etapem budowania mocnej marki osobistej, to ustalenie podstawy. Nasiona. Twojego powołania, misji życiowej, tego co Cię napędza, daje paliwo. Czy kojarzysz taką sytuację z dzieciństwa, kiedy kładłeś się spać tuż przed świętami albo wyjazdem na wakacje? Chodzi o znalezienie takiego Twojego stanu, w którym każdy Twój dzień jest świętem, a kładąc się wieczorem spać myślisz sobie „Już się nie mogę doczekać poranka!”. Pamiętasz to uczucie? A teraz wróćmy do chwili obecnej. Porównaj to sobie z jakim uczuciem kładziesz się spać w niedzielę wieczorem. Czujesz różnicę? A gdyby można było swój biznes i karierę ułożyć tak, że każdego poranka wyskakujesz z łóżka jak sprężyna z dziecięcym zachwytem, bo już wiesz jak niesamowicie ekscytujące rzeczy będziesz dzisiaj robić. Wyobrażasz to sobie?

Cieszę się, że tu jesteś!
Chcesz zbudować swoją
Mocną Markę?

Dlaczego warto?

Kontakt

Masz pytanie lub sugestię? Pisz śmiało!

Wysyłanie

©2017 PERSONAL-BRANDING Michał Zwierz / Grand Brand grand-brand-logo-footer

Share This

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?